Gökhan Türkmen imajını değiştirdi! Yeni haliyle sosyal medyanın diline düştü

Sanat camiasının sevilen isimlerinden biri de Gökhan Türkmen. Şarkıları dillere pelesenk olan Türkmen, 2014 yılında Sinem Aksoy ile dünyaevine girdi.

Yeni şarkısıyla birlikte imajında da büyük değişikliğe giden, Türkiye’nin başarılı sanatçılarından biri olan Gökhan Türkmen, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor.

 

OJE DETAYI DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Şarkıcı, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkatleri üzerine çekmişti. Bu paylaşım birçok kişi tarafından yorum yağmuruna tutulmuştu. Renkli ojeleri ile poz veren Türkmen’in o paylaşımı çok konuşulanlar arasına girmişti.

“KENDİME YAKIŞTIRIYORUM”

Ünlü isim, osyal medyada paylaştığı tırnaklarındaki oje ile ilgili sorulara “Ne diyeyim ki? Zevkler ve renkler tartışılmaz, ben seviyorum kendime yakıştırıyorum” şeklinde cevap vermişti.

SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞDI

Sık sık imajıyla gündem olan Türkmen, son olarak spor salonundan yayınladığı pozlarıyla takipçilerini şaşırttı. Sakal tıraşı ve giyim tarzı dikkat çeken ünlü isme, yorum yağdı.

“NE YAPTIN KENDİNE TÜRKMEN BEY?”

Tarzıyla bambaşka biri haline gelen şarkıcı, sosyal medyanın diline düştü. Türkmen’e, ‘Abi kendine ne yaptın?’, ‘Bu haliniz nedir?’, ‘Lütfen eski haline dön’, ‘Ne yaptın kendine Türkmen bey?’ gibi yorumlar geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir